Towers View By Studio Vita

  • 160 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Towers View By Studio Vita Μπολόνια με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 7 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Montagnola. Αυτό το διαμέρισμα 160 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Το Towers View By Studio Vita που έχει θέα στην πόλη, προσφέρει στους επισκέπτες μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Στο διαμέρισμα παρέχεται πρόσβαση σε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας.

Το Towers View By Studio Vita περιλαμβάνει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Η Βασιλική του Αγίου Πετρόνιου απέχει σχεδόν 1 χλμ. από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το κατάλυμα. Ο Καθεδρικός Ναός της Μπολόνιας βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με αυτοκίνητο. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Irnerio βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Towers View By Studio Vita Μπολόνια
Charming Home Towers-Roofs View
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Home Towers-Roofs View

7.9
Καλό 55 σχόλια
111 μ από το κατάλυμα
USD 327 USD 294
ανά νύχτα
Fantuzzi Palace - Luxury Apartments In A 16Th-Century Palace Bologna
Τιμή μόνο για κινητά

Fantuzzi Palace - Luxury Apartments In A 16Th-Century Palace Bologna

9.7
Εξαιρετικό 45 σχόλια
200 μ από το κατάλυμα
USD 178 USD 160
ανά νύχτα
Casa Aldrovandi: Elegante E In Centro Storico
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Aldrovandi: Elegante E In Centro Storico

8.7
Έξοχο 139 σχόλια
205 μ από το κατάλυμα
USD 261 USD 235
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: από 06:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας037006-AT-03559,IT037006C2G3OAWATG
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Towers View By Studio Vita;
      Το Towers View By Studio Vita βρίσκεται κοντά σε Εθνική Πινακοθήκη της Μπολόνιας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Towers View By Studio Vita;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Towers View By Studio Vita περιλαμβάνουν Σιντριβάνι του Ποσειδώνα, Θέατρο Comunale di Bologna καθώς και Δρόμος Via Zamboni.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Towers View By Studio Vita;
      Η διαμονή στο το Towers View By Studio Vita κοστίζει 255€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Towers View By Studio Vita;
      Το Towers View By Studio Vita δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 160 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Towers View By Studio Vita Μπολόνια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο